14 KURSE PËR KOMPJUTERË (deri 50% zbritje)

Shitet nga: Ekrem Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
gjatë muajit qershor deri 50% zbritje

14 KURSE PËR KOMPJUTERË ne

E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim