Kurs për ArchiCAD

Shitet nga: Ekrem Dje 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
-përvojë 15 vjeqare
-26 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë


www.shkollainformatika.net

Tel: 044 213 937

-Fillojm shpejt, rezervimi i obliguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim