Kurs për CorelDRAW X5

Shitet nga: Ekrem Dje 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie


-17 vite eksperiencë me kurse
-28 libra të butuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim