Kurs per Kompjuterë

Shitet nga: Informatika 16 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
-përvojë 17 vjeqare
-27 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikëwww.shkollainformatika.com
Tel: 044 213 937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim