Kurse TOEFL, IELTS dhe kurse te rregullta te ang.

Shitet nga: CIS Kosova 11 Gsh 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Shkolla Nderkombetare Kanadeze ne Kosove (CIS Kosova), i njofton te gjithe te interesuarit per kurs pergatitor TOEFL dhe IELTS, se po startohet me grupet e radhes te kursit per TOEFL, dhe per IELTS (ne Prishtine), me ligjerues amerikan. Poashtu, ne Gjilan, me 18 gusht fillon mesimi me grupine radhes te kursit IELTS (niveli mesatar). Regjistrimet vazhdojne edhe ne ditet ne vijim. Rast shume i mire, per ata qe deshirojne te punesohen ne Kanada apo te studjojne ne ShBA.
Regjistrimet vazhdojne ende.
Kontakti: 044/049 132 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim