Kurse për Word Excel Access

Shitet nga: Ekrem Dje 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Kurse intenzive dhe te rregullta për Word, Excel, Access.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim