Kurse programimi PHP

Shitet nga: Net Media 08 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie

Mësoni programimin dhe gjuhën programuese PHP. Bëhuni gati për të ardhmën, mësoni gjuhën më të kërkuar programuese - PHP.

Grupet fillojnë me formimin e grupit!

Lokacioni: Afër AUK'ut

Thirrni tani - 044 124 640
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim