Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

Shitet nga: Ahmet Dje 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,posedojn edhe ndriqim edhe nxemje . Per rezervime dhe informata lajmrohuni 044 198 450, 049198 450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim