Karrika tavolina dhe tenda

Shitet nga: Driton Gerguri 21 Tet 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Ofroj tenda tavolina dhe karrika per nevoja te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim