Shatorat,karrikat dhe tavolinat

Shitet nga: Afrim 09 Pri 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Shes Shatorat,karrikat dhe tavolinat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim