Fli me porosi Gollagu

Shitet nga: Fli me porosi 22 Shk 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Béjm fli me porosi ,flijat jan té pjekura me dru e maz t'shpis ,numrat 044 136 208 ose 044 645 107 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim