mjalt 100% natyrale

Shitet nga: mjalta 24 Mar 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
shesim mjalt 100% natyrale me garancion me shumic edhe pakic
30 kg e me shum cmimi vetem 6 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim