Punoj tema te diplomes

Shitet nga: Deon 29 Gsh 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Pregatitje të artikujve
Punoj tema te diplomes per te gjitha drejtimet bachelor dhe master,ne gjuhen shqipe si dhe ne gjuhe angleze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim