Bejm pastrimin e dritareve brenda dhe jash

Shitet nga: Rilind 11 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Bejm pastrimin e dritareve brenda dhe jasht si dhe kornizen e dretarëve dhe roletnet brenda dhe jasht qmimi i volitshum viber +37745606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim