Fasad Knauf Moler etj viber +37744271219

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arti Moler Dje 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
MOLER PROFESIONISTË ME QMIME 0.50 M² - OFROJM NGJYROSJEN E MUREVE ME POLIKOLOR NGJYROSUM BANESAT ,SHTËPIT - LOKALET DEPOT ETJ. - JEMI NJË EKIP I PËRKRYM NE PUNËT E MOLERAIT JEMI TË SHPEJT PUNËT I KRYM ME PËRKUSHTIM TË LART . PO ASHTU NUK BËJM PIKEJN E DYSHEMES APO TË SANITARIS NA KONTAKTO NË TEL: 044 878728 JU MIRPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim