Firma"Ndriqimi"ben pastrimin per shtepi&banesa!

Shitet nga: Ndriqimi 26 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Firma "Ndriqimi"kryen sherbimin e pastrimit te"Shtepive,banesave,restauranteve,hoteleve dhe mirembajtjen e tyre.Kemi pervoje shumevjeçare ne kete drejtim.Informata 044 930 316(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim