Kompania-Pastrimin-Shtepive-Objekteve-Zyreve

Shitet nga: Rilind 20 Qer 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA - EXTRA- E 'SPECIAIZUAR -PËR -PASTRIM -SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN -.GEJAVE[kauqat] LARIJEN- KONFORIT VETURAVE - [tapacirat-ulse -etj] . ME -SHAMPONA NGA GJERMONIA - -Nr kontaktues +37745606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim