MOLER 0.50 m² FASADA 044 87 87 28 Viber 044271219

Shitet nga: Afrim Sot 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE BEJM NGJYROSJEN E BANESAV SHTEPIJAV LOKALEV ZYREV ETJ PO ASHTU PUNOJM FASAD TE MBRENDSHME KNAUF ETJ KEMI PERVOJ PUNE MBI 20 VJET PROVOJ PUNE NUK BEJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE SANITARIS NUK KENI NEVOJ TA LESHONI BANESE APO TE LARGONI SENDET SEPSE TE GJITHA NE I KRYJM VET KTU QE NUK KA MBETUR GJE TJETER VETEM NA KONTAKTONI DHE DO TE BINDENI NE SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim