N.N.P.^FLORI^ Ndertime te larta,Ndertime te ulta.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N.P. "FLORI" 13 Jan 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.N.P. FLORI
-Kryejm kto pune: Ndertime te larta, Ndertime te ulta, Rrethoje oborresh, Renovime etjj.

Posedojm te gjitha mjetet per pune. Qmime te Volitshme, Per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni:

Nr: 044 471 885,
044 298 423.
049 532 309

Viber: +377 44188264

imell:flori-nderton@hotmail.com

Pronar: Ing. BEKIM MUSLIU.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000217289122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim