Servis makina qepese

Shitet nga: Beni 04 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Servis makina qepese te thjeshte dhe elektronike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim