''INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KAN..

Shitet nga: 17 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm Instalimin e Ujit , Qeramikes ,Hidroizolimit , Kanalizim ne menyr profesionale me nje pervoj te gjatë pune
Faliminderit per Telefonat.
Numri 049 455 713 dhe 044 962 603 si dhe numri Viber +37744962603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim