"CentroMetal" (Stufe) kalda per nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm 20 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shesim dhe montojmë Stufa per ngrohje qendrore.

Bëjmë edhe montimin e nxemjes qendrore komplet
Shitje & Montim.

- CentroMetal, Stufa me dru, qymyr dhe pelet, nga 14 kw deri ne 110kw.

- Shporet CentroMetal. deri 29 kw.
Per me shume, kontakto numrat në vijim:

044 447 885
049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Të kaldaja me ujë të nxehtë EKO-CK çeliku (me prodhim nominal të ngrohjes 14-110 kW) janë për lëndë djegëse të ngurta, topth druri, vaj ose qitjes gazit që të përmbushë kërkesat e ngrohjes nga më i vogli në remises më të mëdha, si kryesor apo si një burim alternative të ngrohjes. Ky produkt mund të njihet lehtësisht nga hartimin e saj moderne, nga sinteza e saj të teknologjive moderne dhe cilësinë e tij e materialit, si dhe përmes kuvendit të saj të thjeshtë dhe të lehtë dhe të funksionimit të saj të drejtpërdrejtë dhe të kontrollit. Aplikimi i zgjidhjeve teknike të zhvilluara mirë dhe të testuar tërësisht i bën këto kaldaja sigurt dhe të besueshëm. Një karakteristikë e këtyre kaldajave është lehtësia e integrimit të çdo ndezjes dhe bojler kontrolleve të përshtatshme. Prodhuar në përputhje me standardet evropiane EN 304 dhe EN 303-5.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim