(Stufa) kalda per nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Haki Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shesim dhe montojmë Stufa per ngrohje qendrore.
Srufa të ndryshme për më shumë drejtohu numrave kontaktues.

Bëjmë montimin e nxemjes qendrore me të gjitha sistemet.

044 447 885
049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim