ALBI PARKET LAMINAT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: albi parket Dje 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Dysheme Natyrale ALBI PARKET punojm te gjitha llojet e parketit dhe laminatit sipas porosis dhe bejm renovimin e te gjitha dyshemeve nga druni punojm edhe n ndertime te larta ndertesa dhe salla sportive etj te gjitha punet punohen nga ekipet profesionale me makineri te persosur europiane me 10 VITE GARANCION per punen ton.SHITJE DHE MONTIM n gjith teritorin e kosoves ... tophane prishtine ........ ........................................ punojm edhe me kompenzime me troje tok banesa vetura me marveshje
044898801 049898019 facebook albiparket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim