Auto shkolla autoshkolla QENDRA

Shitet nga: Autoshkolla QENDRA 06 Krr 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
BËJM REGJISTRIMIN TË KAT "B" ME 16 ORË ME NJË QMIM PËR VETUM 160 € PAGESAT MUND TË BËHEN ME KËSTE

8 këste nga 20 €
4 këste nga 40 €
2 këste nga 80 €

Në momentin e pagesës së këstit të parë prej 20 € fillojmë menjëher me mbajtjen e orëve për qdo detaj apo informacion mund të na kontaktoni në qdo kohë. Ju mirëpresim

Me instruktor dhe instruktore

TEL: 044/744 327
044/11 66 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim