Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin ku jetoni, punoni pra: banesën, shtëpinë, lokalin etj.
Garantojmë eliminimin e plotë.
Gjithashtu ofrojm preparate per eliminimin largimin e mizave, mickojave, milingonave (bubrecave) , bubashvabave etj, pra insekteve fluturuese dhe zvarritese. Te gjitha produktet jan ekologjike te licencuara te pademshme per ambijentin dhe me aroma te kendshme, me qmime promovuese dhe te lira.
Ju mirëpresim.

Tel: 044 / 220 - 260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim