Bejme instalimin e ujit e pegëll dhe Gjakumini

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
- Bejme instalimin e ujit me sistemin me pegell jasht murit.

Kontakt: 044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Musa therm, Fushe Kosove - Prishtine.
Punojme ne tere Kosoven.
- Poashtu instalojme edhe sistemin GJAKUMINI (sistemi me kuti shperndarese dhe gypa brenda murit)
- Githashtu edhe nxemjen me gypa te bakrit, INOX, plastike etj. Me dru&qymyr, pelet, nafte, rryme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim