Bejme renovime dhe meremetime me çelësa në dorë

Shitet nga: Haki Dje 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme renovime dhe meremetime me çelsa në dorë.

-Lyerje, (mallter, fasad, glet, etj)
-Pllakat
-Instalimin e ujit
-Instalimin e nxemjes qendrore
-Energjia elektrike
-Dyert, dhe dritaret e plastikes dhe drurit.
-Laminat
-Etj

044 447 885
049 273 117
Viber: +377 44 742 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim