Bubashfaba garcion 6 muaj ne shfarosje 044344944

Shitet nga: Alban Bytyqi 20 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kompania porfesionale e dezinsektimit
Shërbime shtëpiaku 3d
Bubashvaba
Bëjm shfarosjen e bubashvabave me material professional max force gel garcion 6 muje efikasteti I gelit eshte 2 vjeqare 044-344-944 dhe viber +37744344944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim