DEZINFEKTIMI DDD ( me license dhe pervoj pune )

Shitet nga: hii 09 Shk 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme dezinfektimin , deratizimin , dezinsektimin e te gjitha llojeve te objekteve me preparate te certifikuara nga instituti i shendetesis, ,kryesisht te firmes te njohur gjermane BAYER te Gjermanise
KUJDES ! Klienti duhet te kerkoj nga cilido ekip i dezinfektimit te kete licensen e leshuar nga ministria e bujqesise per arsye se eshte e rendesishme se disa pesticide te cilet perdorin njerzit e paautorizuar ato perdoren per ambient te jashtem per pemtari ne mbrendi te banesave mund te jene kancerogjene per arsye se ne shtepi qendron me afat te gjate sepse eshte ne ambient te mbyllur , andaj kujdesuni per familjet tuaja !!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim