Gjirime HD me Kran Foto per Dasma Ahenge Familjare

Shitet nga: Rrahman Dje 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm foto dhe gjirime Profesionale me staf te kualifikuar per
Gjirime
kran
Fotografi
Montazh
Audio
Video
photo shutter
Bejm gjirime dhe Foto Full HD me kualitet te lart ne ter Kosoven sipas kerkeses tuaj,
Ejani dhe binduni me sherbimet tona !

Me staf te kualifikuar per gjirime dhe fotografi

Kontakt 044 804 874
049 804 874Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim