Instalime ELektrike

Shitet nga: Artiing Dje 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kryejm projektime dhe instalime elektrike ne objekte te ulta dhe te larta me qmimet me te lira ne treg
me ekip professionale
045338830
artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim