Instalues i Nxemjes Qendrore.Ujësjells.Sanitari

Shitet nga: Bujari Term Sot 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

24 orë ne sherbimin tuaj.
Bëjm instalimin dhe servisimin e
Nxemjes Qendrore, Ujësjellsit.Kanalizimit. Sanitaris e tjera. Bejm instalime edhe neper objekte te mdha me kopenzim..
Rezervarve me ramje te
lire dhe Hidrofor. bejm montimin dhe servisimin e bojlerve.tush kabinavne.qeshmeve.etj.
bejm hapjen e kanalizimeve te bllokuara. Punen qe bejm japim garancion.
kemi provoj pune mbi 15vite. Marrim edhe vetura ne kompenzim.
rrespekt Bujari Term .numrat kontaktues 044634762 & vibe +38649160390.ne fcb bujari term term
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim