Karrika dhe Tavolina Me Qera

Shitet nga: Ardian 15 Krr 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Japim karrika dhe tavolina me qera per ahengje apo raste te ndryshme familjare. Na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim