Keramika punus '' loni ''

Shitet nga: keramika punus'' loni '' 26 Mar 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
i punojm gjitha punet me keramik granit . i rregullojm shkallt si dhe bejm izolimin e banjov e me izolim te ftoft . bejm instalimin e ujit. kanalizimit . bejm montimin e sanitaries . kemi pervoj ket perfesjon andaj ju garntojm per cilsien e punes. punojm edhe me kopenzim me vetura etj . numrat kontaktues 044 913 104 _ 044 147 304 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim