Kerkoj para hua me norne interesi

Shitet nga: Noti 04 Gsh 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Jam duke hapur nje biznes, dhe kerkoj nga ndonje biznesmen apo nga ndonje person ne diaspor qe ka mundesi qe tmi huazoj 5mije euro, dhe une pas 2viteve do tia kthej 7mije euro. Nuk eshte as fajde, as sistem bankar, por huazim me nje norme interesi. Marr tash 5mije dhe i kthej 7mije ne korrik2017. E bejm marreveshtjen te noteri, dhe ju garantoj qe nuk do keni asnje problem. Do tju falenderoja shume per kete mundesi.Me respekt ing.Noti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim