Kurs për Access 2013 (50% zbritje)

Shitet nga: Ekrem Dje 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
gjatë muajit qershore deri 50% zbritje

-kurse te rregullta dhe intenzive
-eksperiencë17 vjeqare
-28 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar
Te ne i gjeni edhe 13 kurse tjera perveq Access-it,

Kontaktet:

Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim