Kurs për AutoCAD

Shitet nga: Informatika 16 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

-17 vite përvojë me kurse
-27 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar

Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail:shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim