Kurs për Excel 2013

Shitet nga: Informatika Sot 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kurs për Excel
-17 vite eksperiencë me kurse
-27 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë

Te ne i gjeni edhe 13 kurse tjera perveq Excel-it,


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail:shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim