Kurse intenzive,te rregullta për Word Excel Access

Shitet nga: Informatika Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kurse intenzive dhe te rregullta për: Word, Excel, Access ( deri 50% zbritje gjatë muajit korrik)


www.shkollainformatika.com
Mob: 044/213-937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim