Kurse për Kompjuterë (deri 50% zbritje)

Shitet nga: Ekrem Sot 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
gjatë muajit korrik deri 50% zbritje

- 17 vite eksperiencë me kurse
- 28 libra të botuara dhe ribotuara
- kurset eksluzivisht praktike
- mësimdhënës profesional
- kandidati paiset me Certifikatë

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim