Kurse për Kompjuterë

Shitet nga: Ekrem Sot 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


-përvojë 17 vjeqare
-28 libra të botuara dhe ribotuara
-mësimdhënsit profesional
-kursi eksluzivisht praktikë
-rezervimi i obliguar


Kontaktet:
prof Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim