Kurse për Kompjuterë

Shitet nga: Ekrem Sot 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera


- 17 vite eksperiencë me kurse
- 28 libra të botuara dhe ribotuara
- kurset eksluzivisht praktike
- mësimdhënës profesional
- kandidati paiset me Certifikatë

prof. Ekrem Dragusha
Tel: 044/213-937
e-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim