Kurse për Teknologjin Informative

Shitet nga: Ekrem Sot 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

-17 vite eksperiencë me kurse
-28 libra të botuara dhe ribotuara
-kurset eksluzivisht praktike
-mësimdhënës profesional
-kandidati paiset me Certifikatë

E-mail: shkollainformatika@gmail.com
www.shkollainformatika.com
www.facebook.com/shkollainformatika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim