MIZA MICKOJA insekte

Shitet nga: D.D.D 11 Nën 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
ELEMINOJME MIZA NE SHTEPIT TUAJA ME PREPARAT ZVICERAN EKOLOGJIK ME AROMA TE NDRYSHME EMBELSUESE ELEMINIMI I TYRE BEHET ME 1 TRETMAN DHE EFEKTI I PREPARAIT KA JETEGJATESI, RRI QETE NE SHTEPI

QMIMET 15 EURO DERI 100M2 PER METRAZHA ME TE MDHAJA ME MARRVESHJE
QMIMET: per Prishtine


JU GARANTOJME . .+377 44 550009 VIBER

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim