MOLER & DECOR - Ngjyrosje, renovime +37744296-933

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Moler Taha Dje 09:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj...
Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Viber: +37744296933
EmailAdress: molertma@gmail.com
Uebfaqe: www.MolerTaha.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim