MOLER

Shitet nga: moler 21 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
MOLER PROFESIONALIST
OFROJM NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE DHOMAVE, BANESA,, ZYR, HOTELERI ETJ,
BEJM EDHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSIS ,
PUNOJM TE GJITHA PUNET E MOLERAJ ,
KEMI EKIPIN PROFESIONAL NE KET LEMI,
PUNA BEHET ME PERKUSHTIM ME KORREKTSI CILSI DHE SHPEJTSI
PERVOJA JON ASHT SHUM VJEQARE
KEMI NGJYRA TE KUALITETIT TE PREFERUARA PER DHOMA
OFROJM KATALOG NGJYRASH,
GJINDEM NE PRISHTIN
mob. .......044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim