Moler colorsl Ngjyrosje, Rinovime etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Moler Taha 23 Qer 20:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri,. depove etj..
Si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.,
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Viber: +37744296933
EmailAdress: molertma@gmail.com
Uebfaqe: www.MolerTaha.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim