Moler profesionalist Ngjyrosje rinovime gled etj

Shitet nga: tahir 30 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Moler profesionalist bëjmë lyerje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojme te gjitha punët e moleraj, ofrojmë kataloge ngjyrash. Gjendemi ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim