Montojmë Stufa elektrike të nxemjes qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Musa Therm Sot 06:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bpjmë instalimjn dhe shitjen e stufave:
- Germane VAILLANT
- Jakova te kosoves. Stufat e Gjakovës janë kualitet dhe më të lira. Këto përdoren më së shumti në banesa

Poashtu edhe instalimin e nxemjes qendrore.
- Shitje & Montim

044 447 885
049 273 117
VIBER: +386 49 273 117

Kemi edhe ekipin tone te montereve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim